Šių metų gegužės pradžioje http://www.ebay.com paskelbė 10 labiausiai perkamų diagnostikos prietaisų. Apie visus juos aprašysime. Daugelis, susiduriantis dažnai su automobilio kompiuterinę diagnostiką juos žino, bet kitiems, tai visiškai nežinomi prietaisai. Bet apie viską iš pradžių.

Automobilio prietaisų skydelyje užsidegusios šviesos ir kodai atrodo kaip mistinė kalba. Bet būtent tą mistinę kalbą ir supranta diagnostikos įranga. Jie yra kaip “dekoderis”, kuris iškoduoja ir pateikia esančias problemas automobilio savininkui ar serviso meistrui. Būtent pagal šį “dekoderio” jie yra ir paskirstomi nuo geriausio iki blogiausio.

1. Autel DS708 automobilių diagnostikos įrenginys

Autel DS708 automobilių diagnostikos prietaisas ir analizės sistema rodo informaciją daugiau nei 50 skirtingų transporto priemonių Europos ir Azijos markių ir modelių. Šį diagnostikos prietaisą galite įsigyti ir pas mus: http://bds.lt/universalus-auto-diagnostikos-prietaisas-autel-maxidas-ds708?search=Autel%20DS708%20&description=true&sub_category=true

2. Autel MaxiScan MS300

Suderinamas su visais automobiliams, pagamintiems nuo 1996 metų, Autel MaxiScan MS300 skaito tiek OBD II ir CAN kodus. Išjungia Check Engine Light lemputę, ištrina kodus ir iš naujo nustato ekraną.

3. Innova 3160 diagnostikos įrenginys

Innova 3160 diagnostikos diagnostinis įrankis veikia su visomis transporto priemonėmis pagamintomis nuo 1996 metų. USB kabelis leidžia vartotojams atnaujinti skenerį per kompiuterį. OBD II skaitytuvas nuskaito visus kodų tipus.

4. Actron CP9575

Su Actron CP9575 vartotojai gali peržiūrėti daugiau nei 15,000 kodų, kurie yra konkretūs gamintojų kodai ar bendro pobūdžio. Šie kodai gali būti arba OBD II arba CAN, suteikiant vartotojams didesnių galimybių. Labai paprastai valdomas ir greitai išmokstamas diagnostikos įrenginys.

5. BAFX produktai su bluetooth OBD2 diagnostinis įrenginys

BAFX prietaisai su bluetooth OBD2 jungiasi prie bet kokio Android mobiliojo telefono ar kompiuterio turinčio bluetooth funkciją.Prietaisas išvalo visus gedimų kodus, kai jis baigia juos skaityti.

6. Innova 3100 diagnostikos įrenginys / kodo skaitytuvas su ABS                        
Šis diagnostikos skeneris prisijungimo metu atnaujina duomenis kas 30 sekundžių, todėl yra lengva pamatyti kokia yra problema. Didelis LED ekranas, lengva skaityti ir apšvietimas tinkamas esant silpnam apšvietimui.

7. Innova 3140 OBD2 / OBD1 diagnostinis prietaisas

Innova 3140 OBD2 / OBD1 diagnostinis įrankis nuskaito kodus senesnėms transporto priemonėms, taip pat ir naujesnėms. OBD I skaitytuvas tinkam automobiliams pagamintiems nuo 1981 iki 1995, todėl suteikia vartotojams daugiau universalumo. Atsarginė baterija esanti diagnostikos prietaise leidžia savininkui esančias problemas automobilyje, jį atjungus.

8. Actron CP9550 PocketScan Plus

Automobilių savininkams šis diagnostikos įrenginys patinka tuo, kad jis didelę vidinę atmintį. Prietaisas yra pakankamai mažas, todėl telpa į kišenę. Skaito tiek OBD II ir CAN kodus. Įrankis pradeda skaityti automatiškai, kai tik jis prijungiamas prie automobilio bloko, todėl nereikia laukti atsakymų.

9. Innova 3150 diagnostikos kodų skaitytuvas

Įrankis diagnozuoja ABS, variklio, ir oro pagalvių problemas skaitydamas diagnostikos kodus per OBD II technologiją. Vartotojai gali atjungti skenerį iš automobilio ir vis dar gauti informaciją, baterija turi atsarginę atmintį

10. Innova 3120 diagnostikos įrenginys / kodų skaitytuvas

Innova 3120 diagnostinis įrankis / kodų skaitytuvas gali skaityti tiek OBD I ir OBD II transporto priemonės kodų informaciją.

Platesnis pasirinkimas kokybiškų ir vienų geriausių diagnostikos prietaisų mūsų internetiniame puslapyje.

Advertisements