launch x-431_gds

Jeigu Jūs turite sunkvežimį ar dyzelinį automobilį – tai kaip tik Jums! Sunkvežimiai ir automobiliai gali būti ne visada skirtingi. Launch X-431 GDS buvo sukurtas specialiai sunkvežimiams ir dyzeliniams automobiliams, įrenginys dirba su Windows XP operacine sistema. Šis įrenginys gali, ką gali pasiūlyti visa Launch diagnosios įrangos šeima, ir dar daugiau.

Launch X-431 GDS leidžia vartotojams naudotis internetinėmis paslaugomis, pavyzdžiui: duomenų atnaujinimas ar elektroninis paštas. Įrenginys turi techninių naujovių, kurios leidžia įrenginį sujungti su visa X-431 įrenginių šeima. Įrenginys turi pagrindinės funkcijas: kodų skaitymo, spausdinimo, duomenų išsaugojimo ir peržiūrėjimo.

Žaibiškai greitas ir ypač gerai sukomplektuotas LAUNCH auto diagnostikos prietaisas: naudodamiesi Wi-Fi galite su šiuo auto diagnostikos prietaisu paprastai ir lengvai valdyti “online” duomenis. Gali apdoroti bet kokių sunkvežimių ar automobilių gedimus. Prietaiso atnaujinimai galimi vienu mygtuko paspaudimu, integruotas spausdintuvas, tvirtas dizainas, skirtas kasdieniam naudojimui, prieiga prie duomenų bazės per Wi-Fi, spalvotas ekranas, naudotojui patogi aplinka, kompaktiška konstrukcija.

Apžvelgdami, ši diagnostikos įranga yra skirta sunkvežimiams ir automobiliams, kurie turi dyzelinius variklius. Tai nereiški, kad jis netinkamas benzininiams automobiliams, tačiau su dyzeliniais varikliai galima atlikti daugiau darbų.

Su šia automobilių serviso įrangas darbas bus daug lengvesnis ir spartesnis.

Advertisements