Tags

, , ,

Autel yra viena iš pirmaujančių profesionalios diagnostikos įrangos gamintojų ir tiekėjų pasaulyje. Nuo įmonės įkūrimo, įmonės tikslas yra kurti kuo didesnę vertę visame pasaulyje esantiems klientams, teikti kuo kokybiškesnę diagnostikos įrangą, ekonomiškus ir novatoriškus produktus.

autel diagnostikos įranga

Siekiant įgyvendinti šiuos tikslus klientams, įmonė deda visas pastangas, kad kuriama ir gaminama diagnostikos įranga atitiktų visus klientų poreikius, pageidavimus. Todėl įmonė daug investuoja į tyrimus ir bandymus, kad produktas būtų aukštos kokybės. Įmonėje dirbanti komanda sudaro ekspertai ir inžinieriai su ilgametėmis patirtimis diagnostikos gamybos pramonėje. Kiekvienais metai Autel įmonė investuoja 20% savo pajamų į naujų įrenginių kūrimą. Visi gaminami ir parduodami produktai turi griežčiausius aplinkos apsaugos ir kokybės standartus, įskaitant FCC, CE ir RoHS.

Autel diagnostikos prietaisų gamintoja gali pasiūlyti platų automobilių diagnostikos įrangos gaminių seriją su pirmaujančiomis technologijomis; pagrindinių OBD II kodų skaitytuvų serija; specializuoti paslaugų įrankiai VAG505, OLS301, EBS301; profesionalūs diagnostikos prietaisai MaxiDiag Elite, MaxiDAS, MaxiSys. Įmonė teikia inovatyvius produktus ir kitoms transporto priemonėms.

Advertisements