Tags

, , , , ,

Autodiagnostikos įranga

Kai automobilio prietaiso skydelyje užsidega “Check Engine” lemputė, transporto priemonės vairuotojo galvoje kyla dešimtys skirtingų blogų minčių, kas visgi atsitiko automobilyje. Automobiliuose, pagamintuose nuo 1996 metų, yra įmontuoti automobilio valdymo blokai. Tai leidžia specialistams ir automobilių mechanikams, pasinaudojus diagnostikos prietaisu, nustatyti priežastį kodėl automobilis nefunkcionuoja taip, kaip turėtų. Tiems, kurie nori išvengti dažnesnių apsilankymų pas mechanikus, tai yra problemos sprendimas. Pirkėjas. nusprendęs pirkti autodiagnostikos įrangą, pagal prietaiso funkcionalumą gali nuspręsti koks būti jam tinkamiausias.

Autodiagnostikos įranga

Yra daug skirtingų diagnostikos įrangos rūšių, kuriuos galima rasti rinkoje šiuo metu. Transporto priemonių diagnostikos įrangos padeda nustatyti gedimus ir kitokias problemas prieš automobiliui atliekant remontą.

Skenavimo įranga

Šių diagnostikos skenavimo yra daug rinkoje. Juos apima nešiojamus, port jungtis, skenavimo įrankius, jack kabelius ir kitus įrenginius, kurie supranta automobiliuose esamą programinę įrangą. Diagnostikos skeneris gauna tam tikrus rodmenis iš automobilio valdymo bloko, kurie gaunami iš variklio ir kitų automobilyje esamų mechanizmų, kurie turi jutiklius. Programinė įranga juos verčia į kodus, kuriuos skaito skeneris. Šie kodai parodo kurioje vietoje yra problema. Skenavimo įrankiai būna įvairiausių modelių. Pirkdami skenavimo įrankį, turite aiškiai nusistatyti pagal savo poreikius koks skenavimo įrankis jums tinkamiausias. Būtina pasidomėti įvairiais modeliais, kad vėliau nenusiviltumėte.

Delninė diagnostikos įranga

Dažniausiai tokia autodiagnostikos įranga yra paprasta ir yra lengva naudotis. Žinoma, yra profesionalių, kuriais išmokti naudotis yra žymiai sunkiau. Tokia diagnostikos įranga yra vienas iš geresnių pasirinkimų norint remontuoti automobilį pačiam, nes tokiuose įrenginiuose būna tobulesnis funkcionalus, kad kiekvienas suprastų kaip ir ką daryti su juo. Tokia įranga yra lanksti ir yra suderinama su daugeliui transporto priemonių modeliu.

Įranga, sujungta su mobiliaisiais telefonais

Yra sukurta nemažai diagnostikos prietaisų pritaikytų mobiliesiems telefonams. Jie yra prijungiami per bluetooth funkciją ar USB jungtį. Mobilieji telefonai turi turėti tam skirtą aplikaciją. Prietaisas prijungiamas prie automobilio kompiuterio, gauti duomenys rodomi telefone.

Įranga, sujungta su kompiuteriais

Tai dažniausiai būna įvairiausios jungtys, kurie veikia tokiu pačiu principu kaip ir mobiliesiems telefonams skirta diagnostikos įranga, duomenys gauna per Bluetooth funkciją ar USB laidą. Tam sukurta kompiuteryje įdiegta programinė įranga iššifruoja gautus duomenis iš automobilio valdymo bloko ir pateikia juos kompiuterio ekrane.

Kita autodiagnostikos įranga

Kita autodiagnostikos įranga padeda nustatyti kitus gedimus automobilyje. Matuokliai padeda išmatuoti oro slėgį padangose. Įranga, kuri matuoja automobilyje esančių skysčių temperatūrą.

Advertisements