Tags

, ,

Pasitaiko atveju, kai važiuojant keliu, suprantame, kad automobiliui kažkas yra atsitikę. Todėl važiuojant automobiliu pravartu vežiotis ir pagrindinius įrankius. Vairuojant automobilį verta pastebėti ir atkreipti dėmesį į automobilio skleidžiamus neįprastus garsus ar atsiradusius kvapus.

Juk atsiradus automobilyje gedimui greitkelyje ar toliau nuo namų, mes pradėtume panikuoti, nes nežinotume nei į kreiptis, nei ką daryti. Todėl svarbiausias ir pirmasis darbas turėtų būti automobilį patraukti į kelkraštį, kad jis nekeltų problemų kitiems vairuojantiems. Kitas darbas, tai įjunkite avarines automobilio šviesas, kad kiti jūs geriau pastebėtų. Pasistatykite avarinio sustojimo ženklą (trikampį) maždaug iki automobilio 50 – 100 metrų, taip kiti supras, kad jūsų automobiliui kažkas atsitiko ir, galbūt, sustos pagelbėti.

automobilio gedimas ir diagnostinė įranga

Patartina automobilyje visada turėti ir pagrindinius įrankius remontuojant automobilį arba, kai pagalbos reikės kitiems. Dažniausiai tokie įrankiai yra visų rūšių raktų komplektas, atsuktuvai, peilis, būtinai padangų keitimo rinkinys. Iš mažiau reikalingų daiktų, kurie tikrai gali pagelbėti, yra lipni juosta, atsarginio aušinimo skysčio pakuotė, diagnostinė įranga ar blogos medžiagos gabalėlis kam nors užkišti. Diagnostinė įranga ypač gali pagelbėti tada, kai nežinote ar galima važiuoti toliau su automobiliu, ar būtina laukti pakalbos. Prijungę diagnostikos prietaisą, jūs pamatysite koks gedimas yra jūsų automobiliui. Paskambinę servisui ir pasakę gedimą, jie jums pasakys tolimesnius veiksmus.

Jeigu nieko nenusimanote apie automobilius, tada geriausia paskambinti kokiam nors jūsų pažįstamui ir pasikonsultuoti su juo. Jeigu neturite tokių pažįstamų, tuomet geriausia išeitis kreiptis į avarinę tarnybą.

Advertisements