Tags

,

Galima sakyti, kad diagnostikos kodų skaitytuvai taupo Jūsų pinigus. Kadangi automobilio priežiūra kainuoja gan nemažus pinigus, todėl reikia stengtis taupyti tose srityse, kuriose yra įmanoma. Vienas iš būdų yra turėti savo kodų skaitytuvą. Šių prietaisų pagalbą Jūs galėsite prižiūrėti savo automobilį ir bet kuriuo metu patikrinti jo būklę. Tie, kurie jau turi klaidų kodų skaitytuvus, už tokius prietaisus pasisako tik už, nes žino jų teikiamą naudą tiek automobiliui, tiek ir jo savininkui.

maxiscan

Ši autodiagnostikos įranga jungiasi prie automobilio valdymo bloko. Prijungus kodų skaitytuvą ir atlikus nurodytus veiksmus, ekrane pasirodo klaidos kodas. Klaidų kodai yra beveik panašūs, tačiau viena kodo dalis yra visą laiką skirtinga, nes ją nusistato pats gamintojas.

Šie prietaisai yra maži ir nešiojami, todėl Jums jis niekada nemaišys, galima net gi palikti jį automobilio daiktadėžėje. Jeigu atsirastų kokia nors bėda Jūsų automobiliui, bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje Jūs jį galėsite patikrinti.

Advertisements