Tags

, , ,

Automobilio vairavimas mums tapo visiška kasdienybė, tam tikra prasme, ir priklausomybė. Nei vienas nebeįsivaizduojame savo dienas be automobilio, autobuso ir kitokios transporto priemonės, nes mums reikia nuvykti į darbą, parduotuvę, universitetą ar kitą vietą, todėl mūsų judėjimui yra reikalingos transporto priemonės.

diagnostikos įranga

Daugelio mūsų finansinė padėtis dar neleidžia įpirkti naujo automobilio, todėl mes perkame nenaujus, iš kitų žmonių. Ankstesni vairuotojai ne visada nori atskleisti kokios buvo, galbūt net yra, problemos automobilyje, todėl jie tą tiesiog nutyli. O mes, be papildomos patikros, galime nusipirkti ir katę maiše. Todėl trumpai apžvelgsime ką reiktų patikrinti automobilyje, prieš jį nusiperkant.

  • Automobilio kaina neturėtų būti pagrindinis kriterijus kodėl Jūs būtent norite šio modelio. Jeigu kaina automobilio yra kur kas mažesnė, nei tos pačios markės ir modelio tampa aišku, kad kažkas su juo negerai. Juk jeigu automobilis yra tvarkingas, kam jį parduoti taip pigiai?
  • Patikrinkite automobilį servise. Daugelis servisų atlieką paslaugą perkantiems automobilį ir patikrina automobilio esamą stovį. Patartina, kad servisą Jūs išsirinktumėte patys, nes pardavėjas gali nukreipti pas pažįstamus serviso meistrus, kurie žinoma labiau norės padėti draugui.
  • Patikrinkite automobilį su diagnostikos įranga. Kompiuterinės diagnostikos metu Jūs sužinosite daug apie Jūsų busimą pirkinį, nes diagnostikos metu prijungta įranga gali parodyti tai, kad serviso meistras nepamatys.
  • Pirkdami automobilį atkreipkite dėmesį į smulkmenas. Jos gali būti įvairios, kaip pavyzdžiui: kvapas iš salono, neaiškūs garsai iš variklio, net neaiškūs radiniai gali Jums daug papasakoti apie automobilį ir kaip juo buvo rūpintasi. Juk nenorite vairuodami automobilį užuosti pelėsius ar tabaką. Variklio garsai gali Jums atskleisti žymiai daugiau ir tos problemos gali būti tikrai ne tokios geros ir už jas gali tekti nemažai sumokėti.
Advertisements