Tags

MaxiDiag MD704-242x242_0

Prieš trisdešimt metų kiekvienas mechanikas galėdavo suremontuoti bet kokią transporto priemonę naudojant raktų komplektą, atsuktuvą bei plaktuką. Tačiau per tuos kelis dešimtmečius viskas pasikeitė. Nuo tų dienų automobilių varikliai ir kiti komponentais stipriai patobulėjo ir tapo žymiai sudėtingesni. Dabar juose yra kompiuterinės sistemos ir elektroniniai davikliai. Nors dar yra gedimų, kuriems suremontuoti užtenką tiesiog raktų komplektų, tačiau sunkesniems ir sudėtingesniems gedimams diagnozuoti ir suremontuoti yra reikalinga automobilių diagnostikos įranga. Su šiai prietaisais kur kas lengviau išspręsti atsiradusias problemas.

Diagnostinė įranga yra skirta bendrauti su automobiliuose, motocikluose ar sunkvežimiuose įmontuotu borto kompiuterio sistema. Skaitant gedimo kodus borto kompiuteryje mechanikas gali operatyviau ir paprasčiau diagnozuoti problemą. Daugumą šių problemų yra elektrinės arba elektromechaninio pobūdžio. Grynai mechaninėms problemos remontuoti prireiks senųjų įgūdžių.

Su auto diagnostikos įranga galima atlikti daugybę funkcijų, tokių kaip variklio diagnostika, kuri parodo kaip veikia variklis arba patikrinti kiekvieną daviklį ir pasižiūrėti jo veikimo darbą. Atradus problemą ankščiau galėsite užkirsti kelią didesniems padariniams. Todėl be šių prietaisų remontas būna ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis.

Advertisements