Tags

Pateikiame keturi automobilio išsaugojimo būdus, kurie Jums leis sutaupyti. Po kiekvienos žiemos automobilių akumuliatoriai susidėvi stipriau, nes jiems yra netinkamas šaltas oras, kuris dažnai keičiasi. Todėl žiemą juos reikia tinkamai prižiūrėti, bent apžvelgti išvaizdą, kuri kartais išduoda gedimų požymius. Norėdami, kad užsivestų Jūsų transporto priemonės variklis – prižiūrėkite jį ištisus metus. Todėl pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie užtikrina gerą automobilio priežiūrą.

diagnostinė įranga

Penki patarimai prižiūrint automobilių akumuliatorių:

  1. Laikykite jį švarų. Jeigu jis yra purvinas kontaktų vietoje, tai tokiu būdų yra silpninamas elektros ryšys. Todėl nuimkite gnybtus ir išvalykite riebalus, purvą ar oksidaciją. Apvalykite viską aplinkui, kad ir toliau neišsipurvintų.
  2. Niekada nelaikykite jo išsikrovusio ar besibaigiančio išsikrauti. Jeigu transporto priemonės akumuliatorius ilgai laikomas išsikrovęs, jis greičiau sugesta. Tokiu būdų užkirsite kelią skubiam akumuliatoriaus keitimui.
  3. Įpilkite vandens. Į kai kuriuos akumuliatorius patartina įpilti vandens, kad palaikyti esamą skysčio lygį. Būtina naudoti tik distiliuotą vandenį.
  4. Tvirtai jį pritvirtinkite. Transporto priemonės akumuliatorių būtina tiesiog pritvirtinti tinkamai ir tvirtai. Kadangi blogas pritvirtinimas leidžia akumuliatoriui judėti, kuris važiuojant per duobes ar kitus nelygumus gali trankytis ir sugadinti akumuliatorių ar aplinkinius mechanizmus.
  5. Patikrinkite akumuliatorių su specialiu testeriu. Ši diagnostinė įranga padės jums prižiūrėti kokiomis sąlygomis kinta automobilio akumuliatoriaus įkrovimas.

Jeigu pastebėjote, kad automobilio akumuliatorius jau silpsta, tai venkite ilgų kelionių, momentų, kai reikės greitai išvažiuoti ar kitų nepatogių kelionių. Nes prieš važiuojant, akumuliatorius gali iš viso neberodyti jokių gyvybės ženklų, tad geriau įsigykite naują akumuliatorių.

 

Advertisements