Tags

, , ,

Kompiuterinės diagnostikos atlikimas laiku užtikriną įvairiapusį Jūsų saugumą. Naudodamiesi tvarkingu automobiliu galite jaustis ramiau, nes visada žinosite, kad būtina atlikti kompiuterinė diagnostiką Jūsų transporto priemonei laiku. Nelaukite kol kas nors atsitiks, autodiagnostiką geriau atlikinėti periodiškai, atradus gedimą laiku, Jūs išvengsite didelių išlaidų ir kitų problemų, kurias sukels būtinas remontas.

KTS200-1_sb_min-242x242_0

Kaip ir jau minėjome, laiku atlikta autodiagnostika užtikriną tvarkingą transporto priemonę. Įsivaizduokite, kad Jums vairuojant automobilio variklio būklė, dėl tam tikrų priežasčių, tik blogėjo, nors jokių simptomų nepastebėjote ir viskas atrodė kaip įprastai. Tačiau, vieną dieną išvažiavus atostogų ar į kitą tolimesnę kelionę, Jūsų automobilis tiesiog užgęsta ir neužsiveda. Jūs įstrigote visiškai nepažįstamoje vietoje ir net nežinote į ką kreiptis pagalbos. Visą to galima buvo išvengti jeigu būtų atlikta laiku kompiuterinė diagnostika ir gedimas būtų buvęs atrastas, kad jis dar neprogresavo.

Kitas privalumas yra tas, kad su diagnostikos įranga kompiuterinės diagnostikos metu automobilio remonto specialistas, ar Jūs patys, jeigu turite diagnostinę įrangą, galite tikrinti automobilio saugumo sistemas, pavyzdžiui: ESP – stabilumo kontrolė ar ABS – automobilio stabdžių antiblokavimas. ABS – neleidžia automobilio ratams slysti staigiai stabdant ir leidžia kontroliuoti automobilio judėjimo trajektoriją. ESP – pagrindinė jos funkcija yra ta, kad automobiliui paslydus, jį galima būtų lengviau ištiesinti. Sistema pritaiko skirtingą apkrovą kiekvienam ratui. Visos šios sistemos yra reikalingos išvengti nelaimingų atsitikimų arba kliūčių kelyje. Tad šių apsaugos sistemų veikimas yra būtinas, o tam būtina atlikti laiku kompiuterinę diagnostiką.

Advertisements