Tags

auto diagnostiko įrangaDabar vis daugiau automobilio remonto darbų susiję su kompiuterine diagnostikas. Diagnostika atlikinėjama su auto diagnostikos įranga. Šie prietaisai pagreitina automobilių remonto specialistų darbą, kadangi nebereikia spėlioti koks yra gedimas ir tikrinti visas susijusias dalis iš eilės. Todėl sutaupoma daug klientų ir pačio serviso meistro laiko.

Kompiuterinė diagnostika nėra sudėtingas procesas, nes valdant prietaisą yra nurodomi žingsniai kaip teisingai atlikti kompiuterinę diagnostiką. Auto diagnostikos įranga prijungiama prie automobilio valdymo bloko, kuris yra netoli vairo. Valdymo blokas dar kitaip yra vadinamas automobilio kompiuteris. Sekant ir įvykdant visus žingsnius, skeneryje parodomas gedimo kodas, pagal kurį galima spręsti koks gedimas yra automobilyje. Šiuos kodus nusistato kiekvienas automobilio gamintojas, bet tam tikri skaitmenys simbolizuoja tas pačias vietas automobilyje, kadangi jos yra standartizuotos.

Auto diagnostikos įranga veikia nuskaito informaciją iš automobilio kompiuterio. Kompiuteris saugo informaciją apie tam tikrus sekamų mechanikų veikimo neatitikimus. Jeigu mechanizmas tam tikrą laiką veikia ne taip kaip įprastai, kompiuteris išsaugo šią informaciją. Todėl serviso mechanikas, žinodamas šią informaciją, gali lengvai suprasti koks yra gedimas automobilyje.

Diagnostikos prietaisai gali ne tik nuskaityti gedimų kodus, jie turi ir daugiau funkcijų. Pavyzdžiui, jeigu gedimas yra pašalinamas, su auto diagnostikos įranga galima ištrinti gedimo kodą. Galima stebėti tam tikrų mechanizmų gyvą darbą, pavyzdžiui, kaip dirba automobilio cilindrai arba kiek išmetama dujų pro duslintuvą ir atlikti kitus stebėjimus.

Advertisements