Vieša paslaptis yra, kad Kinijoje esančios gamyklos dažnai kopijuoja kitų šalių kurtą produkciją ir perdaro savaip. Beveik visais atvejais tokios pagamintos produkcijos išorė yra identiška originalui, kadangi ją yra lengviausia padirbti. Tačiau charakteristikos yra absoliučiai skirtingos. Kadangi jų kopijavimas yra sudėtingas ir gamybos kaštai taip išaugtų, kad neapsimokėtų gaminti. O kadangi diagnostikos įranga yra techniškai sudėtingas produktas, tai kiniškos klastotės turi daugybę minusų.diagnostikos-iranga

Kiniškos diagnostikos įrangos klastotės turi daug trūkumų: pasižymi mažu funkcionalumu; menka kokybė; neturiu garantinio laikotarpio ir kitų. Tokie produktai kompiuterinę diagnostiką gali atlikti tik siaurai gamai modelių. Dažnai negali atlikti vienos ar kitos funkcijos, todėl autodiagnostikos metu yra tikimybė, kad nebus rastas gedimas. Tokia diagnostikos įranga pasižymi nepatvarumu, detalės yra menkai pritvirtintos, nudažyta nekokybiškais dažais ir turi kitų minusų.

Norint atskirti originalą nuo klastočių, reikia atkreipti dėmesį į šiuos aspektus: įvertinkite prietaiso išvaizdą; kiekvienas prietaisas turi turėti gamyklinį serijinį numerį; gaminys turi turėti garantinį laikotarpį; oficialiame puslapyje skelbiami atnaujinimai; ant prietaiso pakuotės turi būti užrašas, kad gaminys skirtas Europos ar kito žemyno rinkai.

Tad prieš įsigyjant kinišką klastotę, atkreipkite dėmesį į ankščiau minėtą kriterijus, pagal kuriuos galima atskirti originalą nuo klastotės. Tačiau jeigu jus vis tiek sugundė kiniškų klastočių kaina, atsiminkite, kad jų funkcionalumas ir kokybė yra blogesni.

Advertisements