Tags

, , , , , , ,

Winter Car Breakdown - Woman Call For Help

Prieš prasidedant žiemai daugelis vairuotojų spėja paruošti savo transporto priemonės šiam metų laikui, tačiau kiti, dėl laiko stokos ar kokių nors kitų priežasčių to padaryti nespėja. Šiame straipsnyje aptarsime ką būtinai turi padaryti transporto priemonių valdytojai tam, kad jų vairuojami automobiliai, sunkvežimiai ir kitos transporto priemonės geriau išsilaikytų ir tarnautų žiemą.

  • Pasikeiskite automobilio padangas – tai pats būtiniausias darbas prieš prasidedant sezonui. Jį reglamentuoja net teisės aktai, kurie numato, kad žiemai skirtomis padangomis transporto priemonės turi važinėti nuo lapkričio iki balandžio 1d. Ši priemonė yra dėl saugumo, nes žiemos metu būtų per daug pavojinga važinėtis su vasaros sezonui skirtomis padangomis.
  • Pakeiskite automobilių skysčius – tai vienas reikalingiausių dalykų saugiam transporto priemonės eksploatavimui. Kadangi žiemą dažnai priekinis stiklas apsitaško purvu, tai būtina pasikeisti langų plovimo skystį į žieminį. Taip pat reikėtų pasikeisti aušinimo skystį, kuris yra pritaikytas šaltesniam orui, kadangi vasarinis gali tiesiog užšalti.
  • Atlikite kompiuterinę diagnostiką – prijungta auto diagnostikos įranga prie automobilio parodys jums kokie yra gedimai automobilyje. Tai yra taip pat būtina kaip lankytis reguliariai pas odontologą, kur reguliarių vizitų metu yra užtikrinama gera dantų būklė, tai pas serviso mechanikus būtų užtikrinamas geras automobilio stovis. Taip išvengsite galimų nesklandumų žiemą, kurie gali atsitikti jūsų transporto priemonei.
Advertisements