Tags

, , ,

diagnostikos-iranga

Norint, kad automobilis išlaikytų savo vertą, reikia jį reguliariai prižiūrėti. Ir tą daryti ne tik tada, kai kas nors automobiliui atsitinka, bet geriausia būtų aplenkti gedimus ir priežiūrą vykdyti nuolatos. Kadangi dažniausiai automobilio remontą daroma tada, kai jau tikrai automobilis turi gedimą, tačiau tokiu atveju jau gali būti pažeidžiami aplinkui esami mechanizmai. Todėl geriausia yra aplenkti gedimus ir automobilį prižiūrėti nuolatos ir būti ramiam, kad automobilis bet kuriuo momentu neparodys savo kaprizų.

Daugelis automobilio priežiūra įsivaizduoja tik kaip automobilio salono valymą ar plovykloje nuplautą automobilį. Iš dalies taip ir yra, tačiau tokiu atveju yra nuvaloma tik automobilio išorė. O visa automobilio priežiūra apima kur kas daugiau, nei automobilio valymas.

Reiktų atlikti kompiuterinę diagnostiką, kurios metu yra patikrinamas transporto priemonės variklis ir kiti mechanizmai. Tačiau jie turi būti elektromechaniniai ir prie jų turi būti primontuoti jutikliai, kurie stebi mechanizmų veikimo darbą. Tokios mechanizmų sistemos, kurių darbą galima patikrinti su diagnostikos įranga, yra oro pagalvių sistema, variklis, automatinės greičių dėžės ir kitos pačios įvairiausios sistemos.

Taip pat būtų gerai, kad automobilio apžiūrą reguliariai patikėtumėte servisams. Ši paslauga nėra brangi, tačiau ypač naudinga, nes užbėgama gedimui už akių. Servisai gali patikrinti stabdymo efektyvumą, ratų suvedimą, variklio darbą, šviesų spindulio trajektoriją, išmetamųjų dujų kiekį ir kitus svarbius dalykus.

Advertisements