Tags

, ,

Launch Golo EasyDiag+

launch-golo-easydiag-diagnostikos-iranga

GOLO EasyDiag+ yra sukurtas tam, kad paprastą išmanųjį telefoną paverstų rimta diagnostine OBD 2 sistema. Ji skirta nuskaityti variklio, ABS, SRS, pavarų dėžės kodus ir daug kitų blokų tiesiogiai per OBD 2 jungtį. Šis prietaisas leidžia lengvai skaityti ir trinti klaidų kodus, taip pat matyti gyvus parametrus su visais grafiniais atvaizdavimais. Informacija apie Launch Golo EasyDiag+: diagnostinė programinė įranga; konsultavimo platforma; realaus laiko nuotolinė diagnostika; galimybės verslui ir aptarnavimo duomenų bazės.

Launch Golo Carcare

golo-carcare

Stengiantis žengti koja kojon su dabartinėmis technologijomis, stengiamės pasiūlyti geriausią sprendimą neapkraunant papildomais dideliais prietaisais problemų radimui. GOLO Carcare tai diagnostikos įranga, kuri leidžia naudojant paprastą išmanųjį telefoną greitai ir tiksliai peržvelgti gyvus parametrus, nustatyti klaidas ir jas panaikinti pačiam arba kur bebūtumėt, tiesiog paprašius savo serviso operatoriaus. Jeigu analizuojant matosi jog problema yra jau pačioje mechaninėje automobilio dalyje, klientas/naudotojas iš karto gauna žinutę. Siekiant išlaikyti gerą ir greitą aptarnavimą GOLO adapteriai yra vienas iš geriausių įrankių šiam tikslui.

Launch Golo X iPhone/Ipad/Android

golo-x-diagnostikos-iranga

GOLO X visą laiką įsimena visas automobilio sistemas. Naudodamas SIM kortelę automobilio savininkas, serviso technikas arba tiesiog nuomotojas gali būti automatiškai informuotas apie iškilusias automobilio problemas naudodamas internetą (WLAN). Dėka integruoto GPS, GOLO X leidžia naudoti bet kokį telematinį sprendimą: automobilio esamą vietą, laiką/vairuotojo vairavimo elgseną, važiavimo laiką, kilometražą ir t.t.

Advertisements