Automobilio chip tuning įranga yra reikalinga tam, kad atliktų automobiliui čipavimą, jo metu yra perprogramuojamas ECU. Viso to rezultatas yra tas, kad yra padidinama variklio galia, sumažėja kuro sąnaudos, o dėl to sumažėja ir išmetamųjų dujų kiekis.

chip tuning įranga

Tačiau ne visiems automobiliams yra pasiekiamas vienodas rezultatą, su vienais automobiliais galima pasiekti net labai aukštų, su kitais beveik nepastebimų rezultatų. Tikėtis gerų rezultatų galima tada, kai yra įvertinama esama automobilio variklio galia, koks yra naudojamas kuras, ar automobilis yra su turbina. Patį geriausią rezultatą galima pasiekti dyzeliniams automobiliams ir automobiliams, kurie turi turbiną. Mes jums galime pasiūlyti šią chip tuning įrangą:

  • DimSport New Genius – yra vienas pagrindinių įrankių, kai norima atlikti profesionalų automobilio čipavimą. New Genius prietaisas dirba su lengvaisiais automobiliais, sunkvežimiais, motociklais bei žemės ūkio technika. Tai yra atskiras prietaisas, kuris turi liečiamą ekraną, jis gali atlikti visas reikiamas čipavimo ir programavimo funkcijas.
  • Race evo programinė įranga – šis prietaisas turi tris skirtingas versijas: standart, plus ir full. Jos leidžia optimizuoti ir kalibruoti variklio įvairius variklio parametrus, kurie yra pagrindiniame ECU kompiuteryje. DimSport pasistengė, kad atliekamos funkcijos būtų ypač supaprastintos.
  • Dyno Race 2WD – tai yra stendas, kuris yra sukurtas tam, kad tikrintų variklio galią. Tai yra praktiškas stendas kiekvienam servisui, kuris nori praplėsti savo siūlomų paslaugų spektrą.
  • DimSport NEW Trasdata – unikali chip tuning srities įranga, kuri palaiko visus galimus mikroprocesorius, naudojamus bet kokio tipo automobiliuose ir kitose transporto priemonėse. Šis prietaisas yra skirtas nuskaitinėti ir programuoti tokias funkcijas, kaip JTAG, BDM IR BOOT.
Advertisements