Tags

, , ,

Orai darosi vis šiltesni ir šiltesni, jau greitai ateis tas metas, kai nebereikės mums nešioti šiltų striukių ir kitų šiltesnių drabužių. Važinėjant automobiliu jau neužteks tiesiog prasidaryti lango, nes vis tiek automobilyje bus nemaloniai šilta ar karšta. Todėl daugelis, kurie turi galimybę, pradės naudoti automobilyje esantį oro kondicionierių. Kurios paskirtis ir yra atvėsinti automobilyje esantį orą ir suteikti transporto priemone keliaujantiems žmonėms didesnį malonumo jausmą.

kondicionierių stotelėsOro kondicionierių, kuris yra automobilyje, reikia nuolatos pildyti specialių šaldymo agentu. Kuris yra skysčio pavidalu ir juos yra pripildoma automobilyje esanti sistema. Šioje grandinės dalyje jau yra reikalingos kondicionierių stotelės, kurios ir pripildo šaldymo agentu automobilyje esančią sistemą.

Todėl servisams tai yra puiki galimybė praplėsti savo siūlomų paslaugų spektrą. Nuolatiniai klientai, kurie jau yra pripratę pas jus remontuoti automobilį, tikrai maloniai nustebtų, kai pradėtumėte siūlyti kondicionieriaus pildymo paslaugą. Tai sustiprintų ryšį ne tik tarp jūsų esamų lojalių klientų, bet padėtų į servisą prikviesti ir daugiau naujų klientų. Nors tai ir yra sezoninė paslauga, tačiau ji yra teikiama maždaug pusė metų, o per tokį laiko tarpą jau galima užsidirbti nemažai pajamų.

Advertisements